PS Portal nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Sony „trafiło w dziesiątkę”

PlayStation Portal

PS Portal to jeden z tych sprzętów, którym raczej nikt nie wróżył zbyt wielkiego sukcesu, a tutaj jednak rzeczywistość okazała się zgoła odmienna. Hardware ten na krótko po swoim debiucie cieszył się ogromnym zainteresowaniem, sprzedając się jak ciepłe bułeczki. A jak radzi sobie to akcesorium po około pół roku od premiery? Okazuje się, że naprawdę dobrze.

PS Portal nadal cieszy się sporym zainteresowaniem

Wiele osób spodziewało się, że nawet jeśli początkowo PS Portal radziło sobie naprawdę dobrze, tak ostatecznie zainteresowanie sprzętem z czasem spadnie. Nic bardziej mylnego, bo wedle najnowszych informacji przekazanych przez Mata Piscatellę popyt na ten hardware nadal przewyższa podaż, a co za tym idzie — sprzedaż idzie nadal bardzo dobrze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie mogę podać konkretnych liczb… ale popyt od kilku miesięcy przewyższa podaż i szczerze mówiąc, wyszło lepiej, niż się spodziewałem. Zatem gratulacje dla nich. Nie są to wielkie liczby, ale hej, całkiem niezłe.

Mat Piscatella

Jednocześnie mężczyzna podkreślił, że nie mówimy tutaj o ogromnych liczbach i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu mowa o bardzo specyficznym akcesorium. Najwidoczniej sprzęt spełnia po prostu zakładane przez firmę cele sprzedażowe, a to już samo w sobie jest nie lada powodem do zadowolenia dla Sony.

Oczywiście Piscatella nie mógł podać konkretnych danych, bo nawet jeśli jest w ich posiadaniu, tak zapewne obowiązują go tajemnice. Ostatecznie jednak mamy pewne potwierdzenie, że PS Portal nie jest porażką Sony, a sprytnie wykalkulowanym pomysłem. To się dopiero nazywa wyczucie.

Źródło: Twitter/X: Matt Piscatella

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.