PS Portal najlepiej sprzedającym się gadżetem w USA. Popularność sprzętu zaskoczyła Sony

PlayStation Portal

PS Portal początkowo zebrał ogromną falę krytyki, ale najwidoczniej nie zaszkodziło to jego popularności. Według ostatnich danych sprzęt ten był najpopularniejszym gadżetem w USA. Statystyki podają też spadek wydatków w tym segmencie rynku.

PS Portal najpopularniejszym gadżetem w USA w maju 2024

Wygląda na to, że Sony może być naprawdę zadowolone ze sprzedaży PS Portal. W maju 2024 był to najlepiej sprzedający się gadżet w USA pod względem wartości w dolarach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto jednocześnie zaznaczyć, że w porównaniu do zeszłego roku wydatki na akcesoria spadły w Ameryce o 8%. Wciąż jednak wydaje się to wynikiem ponad stan jeśli weźmiemy pod uwagę początkową krytykę, która spadła na same założenia urządzenia do przenośnego grania od PlayStation.

Już ostatniego lutego firma podawała, że jest zaskoczona popularnością handhelda. Miał on wtedy kontynuować przekraczanie oczekiwań Sony.

Wydaje się też, że trend zwyżkowy będzie się utrzymywał. PS Portal sprzedaje się bowiem niemal natychmiastowo chwilę po tym, gdy do sklepów trafiają jego kolejne jednostki.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.