PlayStation Portal umożliwi bezpośredni streaming gier bez wymogu posiadania PS5? Sony nie zaprzecza

PlayStation Portal

W kontekście zeszłorocznego PlayStation Portal, Sony może mówić o sporym sukcesie. Urządzenie rozeszło się błyskawicznie, a zainteresowanie było ogromne, pomimo początkowego sceptycyzmu graczy względem tego sprzętu. Tymczasem okazuje się, że pojawiła się nadzieja na rozszerzenie funkcjonalności przenośnego odtwarzacza gier z PS5.

PlayStation Portal może dostać funkcjonalność bezpośredniego streamingu gier

Hiromi Wakai, która pełni funkcję Wiceprezes ds. zarządzania produktem w Sony, w wywiadzie dla magazynu Game File podzieliła się przemyśleniami na temat PlayStation Portal. Redaktorzy zapytali ją między innymi o możliwość dodania funkcji bezpośredniego strumieniowania gier bez konieczności posiadania PS5, na co przedstawicielka Sony odparła, że „firma nie jest jeszcze gotowa, aby mówić o przyszłości PS Portal”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc pod uwagę słowa Hiromi Wakai, pojawiła się nadzieja na implementację możliwości streamingu gier w PS Portal bez konieczności posiadania PS5. Trzeba przyznać, że dodanie takiej funkcjonalności byłoby spełnieniem marzeń wielu graczy. Do tego z pewnością przełożyłoby się to na dalszy sukces urządzenia.

Póki co Sony chce dostarczyć na rynek większą ilość urządzeń PS Portal, aby sprostać popytowi na rynku. Zainteresowanie urządzeniem bowiem nie maleje, a jego dostępność wciąż jest ograniczona.

A Wy korzystacie z PlayStation Portal? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Game File

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.