PS Store nie działa. Ogólnoświatowa awaria PlayStation Network

PlayStation Store

PS Store nie działa od 19:30. Na oficjalnej stronie PlayStation można przeczytać o ogólnoświatowym problemie z działaniem usług. Sony z pewnością już pracuje nad rozwiązaniem usterki, ale kiedy wszystko wróci do normy — ciężko powiedzieć.

REKLAMA

PS Store nie działa u większości graczy

PlayStation Network Awaria
Awaria PlayStation Network

Sieć PlayStation Network obecnie nie działa — są problemy z zarządzaniem kontami, grami i funkcjami społecznościowymi oraz PS Store. Nie da się ukryć, że nie jest to przyjemna wiadomość, ale cóż — nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać aż Sony rozwiąże wszystkie problemy.

Przeczytaj też: Myszka gamingowa — najlepsze modele

Termin awarii jest dość niefortunny, bo dziś odbyła się premiera świetnie ocenianego Stray, a gra jest obecnie dostępna tylko w cyfrowej dystrybucji. Z uwagi na fakt, że PS Store nie działa, chętni gracze nie mogą pobrać m.in. tej produkcji, co na pewno jest źródłem wielu frustracji. Trzymajmy kciuki, że stan serwerów PlayStation Network lada moment wróci do normy!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!