PS4 i PS5 z nową, świetną funkcją! Pomoże nam w wyborze idealnej gry

PS4 PS5

Podobno małe rzeczy cieszą najbardziej. Sony zapewne wyznaje tę maksymę, bo właśnie podzieliło się z nami nową, małą i przydatną funkcją. Chodzi o 5-gwiazdkowy system oceniania gier.

Nowy system oceny gier w PS Store

Jak widać na powyższym tweecie, karty produktów w PS Store wzbogaciły się o nowy system ocen. Pozwoli on nam na przyznanie maksymalnie 5 gwiazdek posiadanym przez nas tytułom na PS4 lub PS5.

Ostatnie zdanie jest warte podkreślenia. Ocenimy tylko te gry, które zakupiliśmy, pobraliśmy lub też dodaliśmy do biblioteki.

Nie wiemy, kiedy dokładnie Sony postanowiło o wdrożeniu aktualizacji z nową funkcją. Pierwsi gracze widzą ją od kilkunastu godzin, więc jeżeli ktoś jej jeszcze nie posiada, to z uaktualnieniem zapewne wystarczy poczekać na swoją kolej.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Oczywiście nie jest to największa nowość świata, ale nadal będzie bardzo przydatna. Dzięki temu lepiej oszacujemy, które pozycje z PS Store zasługują na naszą uwagę, a które z nich dla odmiany lepiej omijać szerokim łukiem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.