Kup PS5 i wygraj świetne nagrody! Sony Polska ogłasza nowy konkurs

PS5 konkurs

Jeśli ktoś jeszcze nie ma PS5, to teraz jest najlepszy moment na jego zakup. Sony Polska ogłosiło bowiem nowy konkurs. Dzięki niemu nabywcy najnowszej konsoli Sony mogą przy okazji zgarnąć też świetne nagrody.

Nagrody za zakup PS5. Nowy konkurs Sony Polska

ps5-konkurs-1
Konkurs Sony Polska

Chyba nie ma graczy, którzy nie lubią brać udziału w konkursach. Sony Polska ogłosił właśnie kolejny z nich, dzięki któremu po zakupie PS5 możemy zgarnąć kolejne świetne nagrody.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jego zasady są bardzo proste. Wystarczy, że kupimy konsolę w którymś z partnerskich sklepów, a następnie odpowiemy na następujące pytanie: „Jakie gry i zabawy są Twoim najlepszym wspomnieniem sprzed lat?”.

Cała akcja trwa od 16 maja do 16 czerwca 2024 roku. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które kupiły PS5 w poniższych elektromarketach:

Nagrody są naprawdę korzystne. Wystarczy spojrzeć na ich listę:

  • 3x PlayStation Portal – Konsola przenośna do konsoli PS5, pozwalająca na granie w ulubione gry bez względu na miejsce i czas (wymagane połączenie WiFi).
  • 5x PlayStation PULSE Explore – Douszne słuchawki bezprzewodowe zapewniające niezwykle realistyczne dźwięki w ulubionych grach dzięki magnetycznym przetwornikom przestrzennym.
  • 20x karta podarunkowa PlayStation Store o wartości 100 zł – vouchery do sklepu PlayStation, dzięki którym z łatwością rozbudujesz swoją bibliotekę gier o takie bestsellerowe tytuły jak Stellar Blade, Rise of the Ronin, Marvel’s Spiderman 2 czy God of War: Ragnarok.

Wszelkie szczegóły zabawy zostały opisane na tej stronie internetowej. Wszystkim jej uczestnikom życzymy szczęścia!

Źródło: Informacja prasowa PlayStation

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.