Nowe szaty PS5! Sony prezentuje nową kolekcję paneli oraz kontrolerów do swojej konsoli

PS5 Kolekcja Wnętrza Ziemi

Wczorajsze wydarzenie PlayStation State of Play poza zapowiedziami kilku nowych gier znalazło się także miejsce na prezentacje nowej kolekcji paneli oraz kontrolerów. Tym razem japoński producent postawił na trzy konkretne kolory, które przeobrażą sprzęt do grania w bardziej eleganckie wersje. Zdaje się, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

PS5 już wkrótce otrzyma nowe panele oraz pady z kolekcji Wnętrza Ziemi

Sony zaprezentowało kolekcję Wnętrza Ziemi, która — zgodnie z zapewnieniami korporacji — inspirowana jest właśnie naszą planetą. W związku z tym typowymi dla niej kolorami, a więc wulkanicznym czerwonym (Volcanic Red), kobaltowym niebieskim (Cobalt Blue) oraz srebrnym (Sterling Silver). W skład tychże wchodzą nie tylko panele boczne, ale także kontrolery DualSense, które zdają się idealnie uzupełniać ową kolekcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pewnej wyjątkowości dodaje tutaj metaliczny połysk, którymi charakteryzują wszystkie wspomniane zestawy. Całość też prezentuje się dosyć elegancko i zapewne nowa kolekcja znajdzie swoich zwolenników.

Przeczytaj też: Telefon do 400 zł

Kiedy owa kolekcja będzie dostępna do kupienia? Zamówienia przedpremierowe wystartują już 4 października 2023 roku. Oficjalna premiera kolorów Volcanic Red oraz Cobalt Blue zadebiutuje już 3 listopada, zwolennicy koloru Sterlling Silver muszą poczekać do 26 stycznia 2024 roku. Zamierzacie nieco odświeżyć swoje PS5 nowymi kolorami? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.