PS5 dostępne w zupełnie nowych zestawach? Sony tym razem może postawić na promocję PS Plus

PS5 ps plus premium

Dostępność PS5 na całym świecie jest obecnie zdecydowanie prostsza aniżeli jeszcze rok czy nawet dwa lata temu. Przy tym wszystkim jedną z popularniejszych form dystrybucji konsoli są tzw. bundle, a więc zestawy, gdzie poza konsola oferowane są jeszcze dodatkowe gry. Zgodnie z najnowszymi informacjami Sony zamierza ponoć wprowadzić nowy wariant pakietu — całkiem nietypowy jak na japońskie przedsiębiorstwo.

PS5 może doczekać się zupełnie nowego zestawu — tym razem z abonamentem PS Plus

Okazuje się bowiem, że Sony mogło przygotować zupełnie nowe zestawy konsol PS5 i tym razem zamiast gier (w cyfrowej lub fizycznej formie) dodatkiem będą kody na abonament PS Plus Premium. Co ciekawe, to fakt, że subskrypcję otrzymywałoby się aż na całe 24 miesiące.

Dla wielu byłaby niezwykle intratna oferta, zwłaszcza że najwyższy wariant usługi od producenta PlayStation oferuje m.in. dostęp do biblioteki wielu klasycznych gier z czasów PS czy PS2.

Przy tym wszystkim trzeba pamiętać, że może to być też dosyć droga oferta; w końcu roczna cena PS Plus Premium bez uwzględnienia żadnych zniżek do 480 zł, a oferta ma dawać dostęp do subskrypcji aż na dwa lata.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup PlayStation 5

Do momentu potwierdzenia tych informacji przez Sony lub którykolwiek elektromarket należy jednak podchodzić do tych informacji z pewnym dystansem. Jeśli jednak informacja ta okaże się prawdziwa, to opisywany zestaw zdaje się niemal idealny dla ludzi, którzy rozpoczynają swoją przygodę z konsolami PlayStation i chcą mieć dostęp do jak największej liczby gier relatywnie małym kosztem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.