PlayStation przypomina o najważniejszych styczniowych premierach. Na liście jedna polska gra

Tekken 8 The Last of Us Part 2 Prince of Persia The Lost Crown

Styczeń na PS5 będzie bardzo ciekawym miesiącem. Przypomniało o tym właśnie PlayStation, które wyróżniło najważniejsze gry stycznia. Na listę załapała się jedna polska pozycja.

Premiery na PS5 w styczniu 2024

Powyższy tweet przypomina graczom premierowe pozycje z drugiej połowy tego miesiąca. Trzeba przyznać, że w styczniu na PS5 zadebiutuje całkiem sporo ciekawych gier.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mowa tu bowiem o takich potencjalnych hitach jak Prince of Persia: The Lost Crown czy Like a Dragon: Infinite Wealth. Nie można też zapominać o remasterze The Last of Us Part 2, który na pewno zgromadzi dużą liczbę aktywnych graczy.

Dalej mamy natomiast Tekkena 8. Seria tych bijatyk jest popularna od lat, więc nic dziwnego, że jej najnowsza odsłona znalazła się w zestawieniu przedstawionym przez PlayStation.

Warto także wspomnieć o polskim Bulletstormie. Wersja VR rodzimego hitu jest przygotowywana przez studio Incuvo, które należy do People Can Fly. Gra zadebiutuje już niebawem, bo 18 stycznia.

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Zdecydowanie będzie więc w co grać. Dlatego też możemy uznać, że styczeń na spokojnie przedłuża trend 2023 roku, gdy to na rynku ukazało się wiele świetnych produkcji.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.