PS5 Pro z pierwszymi konkretami już niebawem? Tom Henderson zabiera głos w sprawie nowych sprzętów Sony

PlayStation 5

Plotki i spekulacje na temat nowych odsłon konsoli PlayStation 5 pojawią się w sieci, co jakiś czas rozbudzając nadzieję niektórych graczy. Prym w tej kwestii zdaje się wieść Tom Henderson, który regularnie dostarcza ponoć zakulisowe informacje na temat nowych sprzętów od Sony. W ubiegły weekend wyjawił on, że niebawem powinniśmy usłyszeć więcej konkretów na temat PS5 Pro.

Tom Henderson uważa, że PS5 Pro zostanie zaprezentowane w przeciągu kilku najbliższych miesięcy

Podczas ostatniego livestreamu Henderson stwierdził, że jego zdaniem pierwsze konkrety dotyczące konsoli PS5 Pro pojawią się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Jednocześnie zaznaczył, iż nie będzie to pełnoprawna prezentacja, a raczej ujawnienie opracowywanego projektu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Uważa on również, iż Sony pracuje nad jeszcze jednym urządzeniem, o którym do tej pory nie było mowy. Oznacza to, że Japończycy mogą pracować nad czymś, co nie jest ani PS5 Pro, ani wielokrotnie wspominanym PS5 z odpinanym napędem.

Przeczytaj też: Gry podobne do Gothic

Informacje te, mimo iż ciekawe, to na chwilę obecną są jedynie spekulacjami i niczym niepotwierdzonymi przypuszczeniami. Możliwe, że Japończycy zaprezentują chociaż jedno ze swoich urządzeń podczas tegorocznego PlayStation Showcase, które według najnowszych informacji ma odbyć się jeszcze przed Summer Game Fest.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.