PS5 Slim z kolejnymi szczegółami. Sony nie planuje podobno żadnych większych zmian

PlayStation 5

Informacji na temat nowej wersji PlayStation 5 ciąg dalszy. Pod koniec zeszłego roku krążyły plotki o potencjalnej dacie premiery sprzętu ochrzczonego mianem „PS5 Slim”. Teraz przyszedł czas na kolejne detale.

PS5 Slim bez większych zmian

Tom Henderson stał się w ostatnich miesiącach głównym źródłem informacji na temat nowej konsoli Sony. I tym razem na jego Twitterze pojawił się krótki wpis zapowiadający, czego dokładnie możemy spodziewać się po PS5 Slim.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według informacji Hendersona Sony nie planuje wprowadzać żadnych znaczących zmian względem oryginalnej konsoli. Największą różnicą będzie oczywiście podłączany do portu USB-C napęd. Co ciekawe, będzie on podobno kompatybilny wyłącznie z nową konsolą i nie skorzystają z niego posiadacze cyfrowej wersji PS5.

Przeczytaj też: Mikrofon do streamowania

Jeżeli informacje Hendersona są prawdziwe, od premiery nowego PlayStation 5 dzieli nas ponad pół roku. W przeciągu kilku następnych miesięcy powinniśmy zobaczyć jakieś oficjalne ogłoszenia Sony i spokojne przygotowania do debiutu.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.