PS5: Tablet Edition robi furorę w sieci. Działająca konsola pozwala przenieść rozgrywkę na mniejszy ekran

PS5 Tablet Edition

Jakiś czas temu Sony wydało na rynek PS Portal. Można jednak przyznać, że gracze oczekiwali od firmy czegoś więcej, niż tylko urządzenia do streamowania gier z PS5. Z pomocą przyszedł im pewien YouTuber, który „zamknął” najnowszą konsolę japońskiej firmy w obudowie tabletu.

YouTuber stworzył PS5: Tablet Edition

PS5: Tablet Edition – DIY Perks

DIY Perks to YouTuber, który już w przeszłości przygotował wersję slim PS5. Teraz postawił sobie nieco trudniejsze zadanie, jako że postanowił zmniejszyć konsolę do rozmiarów tabletu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższy film pokazuje dokładnie proces projektowania platformy. Na końcu widać, że PS5: Tablet Edition rzeczywiście działa i jest w stanie normalnie odtwarzać gry.

Chciałoby się więc, aby Sony przygotowało coś podobnego. Jak na razie firma wydała jedynie PS Portal, które streamuje tytuły ze stacjonarnej konsoli.

Przypomnijmy, że z kolei ostatnim pełnoprawnym handeldem firmy było PS Vita. Konsola ta pojawiła się na rynku w 2011 roku, ale niestety nie zdołała powtórzyć sukcesu swojego poprzednika – PSP.

Źródło: YouTube / DIY Perks, wccftech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.