Psychonauts 2 już dostępne w Xbox Game Pass!

Psychonauts 2

W końcu nadszedł dzień wyczekiwany przez wielu subskrybentów Xbox Game Pass. Mówiąc prościej, swoją premierę ma gra Psychonauts 2, czyli kontynuacja świetnej platformówki z 2005 roku. Jak nietrudno się domyślić, gra debiutuje również w usłudze Microsoftu.

Psychonauts 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Psychonauts 2

W Psychonauts 2 ponownie wcielamy się w znanego z pierwszej odsłony telepatę imieniem Razputin, znanego szerzej jako „Raz”. Młodzieniec spełnił swoje marzenie i dołączył do Psychonautów, czyli międzynarodowej grupy szpiegów. Kiedy wychodzi na jaw, że w szeregach organizacji działa kret chcący przywrócić do życia złowrogą Maligulę, Raz postanawia zrobić wszystko, aby pokrzyżować jego plany.

Psychonauts 2 jest przygodową platformówką, w której akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Podczas zabawy wykonamy masę przedziwnych zadań, zwiedzimy zróżnicowane umysły przyjaciół i wrogów, a także zagłębimy się w wiele tajemniczych spisków.

Gra jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów można ją uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będąc przy chmurze, warto wspomnieć, że gra wspiera sterowanie dotykowe, więc pad do telefonu nie jest potrzebny.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z