Pudełkowa wersja Cuphead trafi na rynek już niedługo

Cuphead

Kto by się spodziewał? Cuphead to bardzo doceniona i urocza gra, która skradła serca fanów na wielu platformach. Teraz tytuł ten zadebiutuje… w fizycznej dystrybucji. Pomysł na takie wydawnictwo nie jest zły — gra może stanowić przecież świetny prezent na święta.

REKLAMA

Pudełkowe wydanie Cuphead jeszcze w 2022 roku

Cuphead w wydaniu pudełkowym

Dzięki współpracy twórców gry z wydawcą Skybound Games popularny Cuphead trafi na rynek w fizycznej formie dystrybucji. Gra zostanie w ten sposób wydana na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Premiera została zaplanowana na 6 grudnia 2022 roku. Pudełkowe wydanie Cuphead będzie zawierać grę, dodatek o podtytule The Delicious Last Course oraz 6 kolekcjonerskich kart i kartę członka klubu Cuphead. To jednak nie koniec nowych wydań!

Przeczytaj też: PS5 czy Xbox Series X

Na rynek trafi również wersja kolekcjonerska gry. Ta prócz zawartości wersji podstawowej będzie mogła pochwalić się również ekskluzywnym opakowaniem, budzikiem oraz marionetką Cuphead’a. Ta edycja dostępna będzie jedynie na specjalnej stronie, a jej cena wyniesie 199,99 dolarów. Obie propozycje jawią się jako świetny prezent!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!