Premiera Quake 2 Remastered już dziś?! Znany insider podał godzinę debiutu oraz cenę

Quake 2

Ostatnio do graczy dochodziły wieści, że Quake 2 jest w przygotowaniu i niebawem zobaczymy zapowiedź produkcji. Remaster pierwszej odsłony gry pojawił się w 2021 roku, a znany insider doniósł, że następca także doczeka się odświeżenia. Najnowszy przeciek wskazuje natomiast na bardzo konkretne informacje – w tym o dacie premiery i cenie za Quake 2 w wersji na współczesne platformy.

Remaster Quake 2 może zadebiutować już dzisiaj. Znany insider dzieli się konkretnymi szczegółami

Znany insider billbil-kun poinformował, że remaster Quake 2 ma zadebiutować 10 sierpnia 2023 (dzisiaj) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Produkcja ma kosztować 9,99 euro, a w Polsce zapłacimy najpewniej 41,99 zł – tak jak w przypadku poprzedniej, odświeżonej pierwszej części gry z 2021 roku. Według leakera gra trafi także do biblioteki Xbox Game Pass na PC oraz na konsole Xbox.

Warto nadmienić, że nie będzie to pierwsza zaktualizowana wersja gry Quake 2, która została wydana w ostatnich latach. W roku 2019 ukazał się Quake 2 RTX – specjalna edycja, która wprowadziła wsparcie dla Ray Tracingu oraz poprawione tekstury. W przypadku remastera Quake 2 nie powinniśmy jednak spodziewać się znaczących zmian wizualnych, tak jak to miało miejsce przy Quake 2 RTX. Zamiast tego mogą pojawić się podbita rozdzielczość 4K, ulepszone modele czy oświetlenie i animacje działające w 120 FPS.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Starfield

Przypominamy, że oryginalnie Quake 2 ukazał się w 1997 roku na PC. W kolejnych latach pojawiły się także edycje na PlayStation oraz Nintendo 64. Remaster Quake 2 natomiast prawdopodobnie trafi na PC oraz konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 oraz Nintendo Switch, tak jak miało to miejsce w przypadku odświeżonej pierwszej odsłony gry w 2021 roku. Wydawcą gry jest Bethesda.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.