Quake (2021), Quake II i Quake III Arena już w Xbox Game Pass. Ale niespodzianka!

Quake (2021)

Czasami Microsoft zaskakuje i dodaje do biblioteki Xbox Game Pass niezapowiedziane wcześniej pozycje „od tak”. Dziś mamy do czynienia z właśnie taką sytuacją, bo w usłudze pojawiły się trzy odsłony kultowego Quake’a. Co ciekawe, pierwsza część doczekała się znacznego odświeżenia!

Trzy części Quake już w Xbox Game Pass

Zwiastun Quake (2021)

Microsoft zaskoczył i to bardzo pozytywnie. Quake jest serią, na której wychowało się całe pokolenie graczy, więc niespodziewane pojawienie się jej trzech części w Xbox Game Pass z pewnością wywoła uśmiech na twarzach wielu osób. Doprecyzowując, do usługi dodano następujące tytuły:

  1. Quake (2021) (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Quake II (PC)
  3. Quake III Arena (PC)

Jak już wspomnieliśmy, Quake to wersja z 2021 roku, która ma dziś swoją premierę. Odświeżone wydanie strzelanki sprzed 25 lat może się pochwalić m.in. ładniejszą oprawą graficzną, oryginalnymi i nowymi pakietami rozszerzeń, bezpłatnymi modami, misjami tworzonymi przez społeczność oraz trybem multiplayer – zarówno online, jak i lokalnym. Jakby tego było mało, wkrótce gra doczeka się dodatkowych ulepszeń dla konsol nowej generacji (Xbox Series X|S).

Wymienione wyżej odsłony Quake’a są już dostępne do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z