Reboot Crazy Taxi będzie grą AAA

Crazy Taxi

Sega zapowiedziała nowe Crazy Taxi podczas The Game Awards 2023. Gra nie ma jeszcze terminu premiery, ale wiemy, że będzie wysokobudżetowa. Przyznał to jeden z dyrektorów firmy.

Nowe Crazy Taxi to gra AAA

Power Surge: SEGA

Od momentu zapowiedzi Crazy Taxi na grudniowym The Game Awards nie usłyszeliśmy zbyt wiele o grze. Teraz milczenie przerwał dyrektor Segi, który udzielił wywiadu portalowi The Japan Times.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W nim nie przekazał zbyt wielu szczegółów poza tym, że nowe Crazy Taxi będzie grą AAA. Generalnie rzecz biorąc, Sega przygotowuje teraz kilka wysokobudżetowych pozycji, a ta omawiana przez nas jest jedną z nich.

Dodajmy, że w 2024 roku Sega wydała już ciepło przyjęte Like a Dragon: Infinite Wealth. Pozostaje więc wierzyć, że reboot Crazy Taxi będzie równie udaną produkcją.

Źródło: Pure Xbox, The Japan Times

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.