Recompile wzbogaci ofertę Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Recompile

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się rozrasta. Często zdarza się, że poszczególne gry wzbogacają ją w dniu swojej premiery. Tak też będzie w przypadku Recompile, czyli ciekawie zapowiadającej się metroidvanii z elementami zręcznościowymi.

REKLAMA

Recompile w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun Recompile

Akcja Recompile rozgrywa się w cyfrowym świecie. Głównym bohaterem opowieści jest humanoidalny Program, który za wszelką cenę stara się pozostać przy życiu i odkryć sens swojego istnienia. Twórcy przygotowali dla graczy kilka ścieżek; w zależności od obranej drogi, gra zakończy się inaczej.

Premiera Recompile odbędzie się 19 sierpnia 2021 roku i tego samego dnia produkcja pojawi się w Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu będzie można ją uruchomić na konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Posiadacze Xboxa One tym razem muszą obejść się smakiem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!