Pogrzeb Red Dead Online zapowiedziany. Społeczność ma dość zaniedbywania trybu sieciowego RDR 2

Red Dead online

Red Dead Online miało być drugim GTA Online, lecz finalnie tak się nie stało. Rockstar Games skupia się przede wszystkim na trybie sieciowym stworzonym na bazie GTA 5, olewając przy tym społeczność preferującą multiplayera z RDR 2. Teraz fani tej drugiej produkcji postanowili zorganizować pogrzeb gry.

13 lipca gracze Red Dead Online pożegnają się z trybem sieciowym Red Dead Redemption 2

Dokładnie 13 lipca na serwerach Red Dead Online odbędzie się „uroczyste” pożegnanie społeczności z grą Rockstar Games. Gracze uznali, że mają już dość jednej, tej samej zawartości i już w następnym tygodniu zrezygnują z zabawy na wirtualnym Dzikim Zachodzie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dlaczego padło akurat na 13 lipca? Gracze z RDO chcą podkreślić, że to właśnie 13 lipca 2021 roku otrzymaliśmy ostatnią większą aktualizację do owego modułu sieciowego. Mowa o Blood Money, który wprowadził wymuszenia, rabunki czy nowe napady oraz zlecenia. Od jego wprowadzenia Rockstar Games nie było skore zaoferować nową zawartość.

Sprawdź także: Gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2022

Społeczność z pewnością będzie relacjonować pogrzeb Red Dead Online, więc w kolejną środę powinniśmy otrzymać wiele materiałów z nietypowej uroczystości.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.