Usunięta scena z Red Dead Redemption 2 sugeruje, że twórcy mogli mocno obciąć zawartość produkcji

Red Dead Redemption 2 łowienie ryb

Nie ma co ukrywać — tworząc duże gry, twórcy muszą często iść na ustępstwa. Takiej sytuacji nie uniknęło Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games. Pewien YouTuber odnalazł bardzo ciekawy przerywnik filmowy, który sugeruje, że w grze miała pojawić się co najmniej jeszcze jedna misja.

REKLAMA

Red Dead Redemption 2 — usunięta zawartość dotyczyła łowienia ryb

Usunięty przerywnik filmowy z Red Dead Redemption 2

Kush Qrox dokopał się w plikach gry do krótkiego i niedokończonego przerywnika filmowego. W jego trakcie Arthur Morgan po prawdopodobnej rozmowie z rybakiem Jeremym Gillem otrzymuje zadanie złowienia ryb w lokacjach znanych z pierwszej odsłony serii. W trakcie sceny Morgan jasno odnosi się do Rio Bravo, a na końcu widać scenerię New Austin. Sam przerywnik, pomimo że niedokończony (nie widać modelu Gilla), zdaje się, że został usunięty na późnym etapie produkcji.

Przeczytaj też: Kody do Heroes 3

Trzeba przyznać, że takie odkrycie, zwłaszcza po latach, rozbudza wyobraźnie. Zastanawiać może tylko, ile jeszcze takiej wyciętej zawartości znajduje się w kodzie Red Dead Redemption 2, ale także czemu deweloper postanowił tę akurat zawartość usunąć. Możliwe, że dzięki pracowitości dataminerów w przyszłości dowiemy się czegoś więcej na ten temat.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!