Red Dead Redemption 3 podobno powstaje! Rockstar może szykować kolejną podróż do przeszłości

Red Dead Redemption 3

Na jakiekolwiek informacje związane z Red Dead Redemption 3 czekają rzesze entuzjazmów westernów oraz przygód na Dzikim Zachodzie. Do tej pory Rockstar nie rozpieszczał nas w tej materii, ale nic w tym dziwnego, skoro teraz firma skupia się w głównej mierze na GTA 6, które zdaje się majaczyć gdzieś na horyzoncie. Najnowsze pogłoski wskazują jednak, że studio nie porzuciło całkowicie przygód Arthutra Morgana i rozpoczęło pracę nad zupełnie nową odsłoną.

Rockstar rzekomo pracuje nad Red Dead Redemption 3

Leaker o pseudonimie MyTimeToShineHello, który ujawnił ostatnio, że rozpoczęto pracę nad Hogwarts Legacy 2, poinformował, że Rockstar pracuje nad Red Dead Redemption 3. Podobnie jak w przypadku poprzedniego przecieku, informator nie ujawnił swoich źródeł ani żadnych dodatkowych szczegółów, które mogłyby ujawnić nieco więcej na temat tego projektu.

Nie brak jednak sugestii i spekulacji, zgodnie z którymi trzecia odsłona cyklu o niepokornych rewolwerowcach byłaby… prequelem prequela. Skupiała się na historii dziejącej się jeszcze przed wydarzeniami ukazanymi w Red Dead Redemption 2, a więc otrzymalibyśmy kolejną porcję historii, która doprowadziłaby do wydarzeń przedstawionych w tytule z 2010 roku.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup Red Dead Redemption 2

Zgodnie z przypuszczeniami niektórych na trzecią odsłonę trzeba będzie poczekać nawet do 2030 roku, bo obecnie Rockstar pełnie swoich sił skupia na GTA 6 i do kolejnego projektu zasiądzie dopiero po ukończeniu bieżącego. Zdaje się to całkiem oczywiste, jednak trzeba pamiętać, że mamy do czynienia wyłącznie z przeciekiem, który pochodzi z niewiadomego źródła. Warto więc zachować pewną wstrzemięźliwość; przynajmniej do czasu jakiegokolwiek konkretnego ogłoszenia ze strony Rockstar.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.