Red Dead Redemption najwyraźniej trafiło do GTA+ na Xboxach i PlayStation! Duża niespodzianka Rockstara

Red Dead Redemption

Wydaje się, że Rockstar solidnie pracuje nad zwiększeniem liczby subskrybentów GTA+. Do abonamentu na konsolach trafiła bowiem najprawdopodobniej nowa gra. Jest nią Red Dead Redemption.

Red Dead Redemption dostępne w GTA+ na PS5 i Xboxach Series X|S

Jak widać na powyższym screenie, GTA+ wzbogaciło się o nową grę. Jest nią Red Dead Redemption, a zrzut ekranu wskazuje, że grę rzeczywiście można już ogrywać w ramach abonamentu na PS5 i Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeśli zajrzymy na stronę gry w polskim Xbox Store, taka informacja rzeczywiście również się tam znajduje. Najwyraźniej Rockstar przygotował więc niezapowiedzianą wcześniej niespodziankę.

Przypomnijmy, że GTA+ to kosztujący 27 zł abonament, który uprawnia nas do odebrania m.in. następujących korzyści w GTA Online:

  • 500 000 GTA$ co miesiąc
  • Korzyści powiązane z pojazdami, w tym zniżki i wczesny dostęp, dodatkowe samochody, samoloty i nie tylko
  • Korzyści powiązane z nieruchomościami, w tym zniżki i dodatki oraz dodatkowe nieruchomości
  • Stroje, oznaczenia i inne elementy kosmetyczne
  • Premie do GTA$ i RP oraz zniżki na przedmioty
  • Dostęp do kart gotówkowych Shark o większej wartości tylko dla abonentów

Poza tym na subskrybentów czeka też możliwość zagrania w wybrane tytuły. Do tej pory były to Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Grand Theft Auto: Liberty City Stories i Grand Theft Auto: Chinatown Wars.

Źródło: Twitter / Ben

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.