Red Dead Redemption doczeka się odświeżenia?! Gra otrzymała pierwszą klasyfikację wiekową

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption zadebiutowało ponad 13 lat temu i od tego czasu tytuł ten cieszy się niesłabnącym uznaniem wśród wielu graczy. Nie dziwi więc, że spekulacje na temat potencjalnego odświeżonego wydania tej produkcji co jakiś czas wracają na tapet fanów klimatycznego Dzikiego Zachodu. Teraz jednak pojawiła się konkretna poszlaka, która sugeruje, że Rockstar faktycznie szykuje prawdziwą niespodziankę.

Red Dead Redemption otrzymało nową klasyfikację wiekową w Korei Południowej

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption

Okazuje się bowiem, że około dwa tygodnie temu, bo 15 czerwca 2023 roku południowokoreańska komisja zajmująca się klasyfikacją wiekową opublikowała nową ocenę właśnie dla Red Dead Redemption. Dokładny numer tego raitingu to „CC-NV-230615-001”, gdzie — jak podaje portal Gematsu — „NV” oznacza wydanie typowo konsolowe (choć nie wyklucza to wersji także na PC).

Sytuacja jest o tyle nietypowa, że oceny wydań Red Dead Redemption z 2013 roku (w tym wszystkich późniejszych wydań jak chociażby GOTY Edition) znajdują się w systemie południowokoreańskiej agencji od wielu lat. Może to więc oznaczać (choć oczywiście nie musi), że Rockstar po cichu i powoli przymierza się do wydania odświeżonej wersji przygód Johna Marstona.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU?

Kup Red Dead Redemption 2

Naturalnie na ten moment nie jest to absolutnie nic pewnego, chociaż tego rodzaju poszlaka wydaje się nadwyraz sugestywna. W związku z tym warto znacznie bliżej przyglądać się poczynaniom deweloperów z Rockstar. Mogą oni wkrótce przygotować graczom nie lada prezent.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.