Redfall z prezentacją kolejnego bohatera! Poznajcie bliżej Devindera Crousley’a

Redfall - Devinder Crousley

Bethesda co jakiś czas publikuje zwiastuny bohaterów dla nadchodzącej kooperacyjnej strzelanki Redfall. Dziś wydawca gry opublikował kolejne takie wideo. Tym razem poznajemy bliżej Devindera Crousley’a.

Nowy zwiastun bohatera z Redfall – Devinder Crousley

Redfall – zwiastun bohatera Devindera

Jak możemy przeczytać w towarzyszącym zwiastunowi opisie, Devinder jest aspirującym wynalazcą oraz kryptozoologiem. Jego zdolności przekładają się natomiast na wykorzystywanie w walce autorskiej broni.

Niniejszym zapoznaliśmy się już więc ze wszystkimi bohaterami, którzy pojawią się w grze. Przypomnijmy, że wcześniej na podobnych zwiastunach zaprezentowano już Laylę Elisson, Jacoba Boyera i Remi De La Rosę.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

Redfall pojawi się na rynku już 2 maja 2023 roku. Gra trafi na PC i Xboxy Series X|S, od początku będzie też dostępna w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.