Były szef Arkane Austin zadowolony z ostatniej aktualizacji do Redfall. „To niesamowity zastrzyk energii”

Redfall

Pod koniec maja Redfall doczekało się finałowej aktualizacji. Wspomniany patch wprowadził do gry m.in. tryb offline. Okazuje się, że ostatnia „łatka” zachęciła część graczy do ponownego uruchomienia produkcji, co bardzo ucieszyło byłego już szefa Arkane Austin.

Były szef studia odpowiedzialnego za Redfall szykuje się do kolejnych wyzwań

Harvey Smith opublikował wpis na portalu społecznościowym X, w którym wyraził swoje zadowolenie z zainteresowania „poprawioną” i „ostateczną” wersją Redfall. Deweloper podkreśla, że to „niesamowity zastrzyk energii”. Były szef Arkane Austin dał również jasno do zrozumienia, że jest gotowy na kolejne wyzwania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloper nie może bowiem doczekać się momentu, w którym będzie mógł podzielić się z graczami swoimi planami na przyszłość. Niestety Smith nie ujawnił, czym zamierza zająć się po zamknięciu Arkane Austin. Niewykluczone jednak, że w najbliższych miesiącach doświadczony twórca uchyli rąbka tajemnicy na ten temat.

Redfall zadebiutowało na rynku w maju 2023 roku na PC i Xbox Series X|S. Ostatnia gra Arkane Austin dostępna jest także w bibliotece Xbox Game Pass. Wróciliście do wspomnianej produkcji po ostatniej aktualizacji? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.