Redfall będzie wymagać stałego połączenia z internetem. Nawet pomimo tego, że grę przejdziemy solo

Redfall

Redfall jest jedną z najgorętszych premier, które Bethesda szykuje w tym roku. Gra oczywiście będzie posiadała tryb kampanii dla jednego gracza, ale pomimo tego nie zagramy w nią bez stałego połączenia z internetem. Może to być rozczarowujące dla sporego grona graczy.

REKLAMA

Redfall z obowiązkowym połączeniem z internetem w trybie solo i kooperacji

Zwiastun Redfall

Redfall przejdziemy na dwa różne sposoby. Większość z graczy zdecyduje się zapewne na solową rozgrywkę, ale gra będzie też wyposażona w możliwość zabawy w trybie kooperacji. Bez względu jednak na wybraną przez nas opcję, produkcję uruchomimy tylko ze stałym połączeniem z internetem.

Fakt ten ujawniło FAQ przygotowane przez Bethesdę. Takie rozwiązanie było w przeszłości wielokrotnie krytykowane przez sporą liczbę graczy, więc prawdopodobnie tak też stanie się i w tym przypadku.

Zobacz też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Przypomnijmy, że Redfall pojawi się już 2 maja na PC i Xboxie Series X|S. Produkcja będzie też od początku dostępna w bibliotece Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać