Czekasz na Remake Fallout 1 i Fallout 2? Mamy dla Ciebie fatalne wieści prosto od Todda Howarda

Fallout ostatnio święci sukcesy, więc może przydałoby się do tego odświeżenie starszych odsłon cyklu. Niestety Todd Howard wydaje się myśleć inaczej. Zgodnie z jego słowami raczej na pewno nie zobaczymy odnowionych dwóch pierwszych części.

Todd Howard przeciwny odnawianiu Fallout 1 i Fallout 2

Todd Howard – wywiad

Todd Howard był ostatnio gościem MrMattyPlays, a temat rozmowy dotyczył m.in. serii Fallout. Naturalnie pojawiło się również pytanie odnośnie remake Fallout 1 oraz 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety szef Bethesdy nie miał dla graczy dobrych wieści. Jego zdaniem odświeżenie dwóch pierwszych odsłon cyklu pozbawiłoby je ich osobowości.

Można przyznać, że Howard ma trochę racji. Odświeżanie takich klasyków jest bardzo ryzykowne. Zwłaszcza, że dwa pierwsze Fallouty pojawiły się naprawdę bardzo dawno temu, bo odpowiednio w 1997 i 1998 roku. Mówimy więc o niemal trzech dekadach przerwy.

Być może lepiej więc, aby klasyczne odsłony zostały w naszej pamięci takimi, jak je zapamiętaliśmy 30 lat temu. Tylko w ten sposób Bethesda będzie pewna, że nie zawiedzie oczekiwań dobrze wspominających ich debiut fanów.

Źródło: VGC

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.