Remaster Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a ma już powstawać! Odświeżenie podobno zmierza na PS5 i PC

Uncharted-Kolekcja-Nathana-Drake_a

Odkąd Sony zdecydowało się wydawać niektóre ze swoich gier na PC, gracze ciągle spekulują, która z nich wyląduje na komputerach jako następna. Być może teraz przyszedł czas na Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Kompilacja ta może doczekać się bowiem remastera.

Remaster Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a trafi na PC i PS5?

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a to zbiorcze wydanie trzech pierwszych gier z serii. Kompilacja pojawiła się na rynku w 2015 roku na PS4, jest także dostępna na PS5 za sprawą wstecznej kompatybilności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak informuje jednak profil Zuby_Tech na Twitterze, Sony być może zdecyduje się na zremasterowanie wydania. Odświeżona kolekcja miałaby trafić na PC i PS5.

Nie byłoby to wcale aż tak dziwne. Już teraz na komputerach możemy zagrać w kontynuację przygód Nathana – Uncharted 4 oraz jej odświeżenie wraz z dodatkiem, czyli Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei.

Kto więc wie, co planuje teraz Sony. Tym bardziej że firma wydaje się stawiać ostatnio mocniej na komputery. Dlatego też niedługo na rynku ukaże się komputerowa premiera Ghost of Tsushima: Director’s Cut, a od kilku dni możemy już grać na PC w Horizon: Forbidden West – Edycja kompletna.

Jednak jak na razie to oczywiście wyłącznie plotka. Powinniśmy więc traktować ją z dystansem do momentu oficjalnej zapowiedzi kolekcji na PC i PS5.

Źródło: Twitter / Zuby_Tech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.