Drugie DLC do Remnant 2 zapowiedziane! Znamy datę premiery rozszerzenia The Forgotten Kindom

Remnant 2

Remnant 2 nadal cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. Nic więc dziwnego, że właśnie zapowiedziano drugie DLC do gry. The Forgotten Kindom zadebiutuje już wkrótce.

Remnant 2 – The Forgotten Kindom – data premiery, zwiastun

Zwiastun Remnant 2 – The Forgotten Kindom

Przed momentem byliśmy świadkami zapowiedzi Remnant 2 – The Forgotten Kindom. Cena DLC wyniesie 9,99 dolarów (ok. 40 zł), będzie można je też zakupić w paczce za 24,99 dolarów (ok. 99 zł), aby otrzymać dostęp do tego dodatku wraz z The Awakened King oraz trzecim, finalnym rozszerzeniem gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Twórcy obiecują nam nową historię, przedmioty, podziemia, bossów i więcej. Warto więc zanotować, że Remnant 2 – The Forgotten Kindom zadebiutuje już 23 kwietnia 2024 roku.

Tak więc wkrótce będziemy świadkami debiutu drugiego dodatku do tej uznanej produkcji. Jej baza graczy z pewnością jest tym większa, iż jakiś czas temu znalazła się ona również w abonamencie Xbox Game Pass.

Tymczasem przypomnijmy, że podstawowy Remnant 2 pojawił się na rynku 25 lipca 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Steam

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.