Remnant 2 ze świetnymi wynikami sprzedaży! Sukces gry przerósł oczekiwania wydawcy

Remnant 2

Remnant 2 zanotowało świetny start na Steam. Najnowsza produkcja Gunfire Games niespodziewanie została jednym z bestsellerów na platformie Valve. Okazuje się jednak, że wspomniany tytuł cieszył się sporym zainteresowaniem nie tylko wśród użytkowników komputerów osobistych. Potwierdzają to wyniki sprzedaży z pierwszego tygodnia, którymi pochwalili się twórcy oraz wydawca.

Remnant 2 nie może narzekać na brak zainteresowania. Wyniki sprzedaży z pierwszego tygodnia robią wrażenie

Remnant 2 – zwiastun premierowy

Gearbox Publishing poinformowało, że w ciągu tygodnia od premiery sprzedaż Remnant 2 przekroczyła milion egzemplarzy. David Adams – dyrektor generalny Gunfire Games – podziękował wszystkim graczom, którzy zdecydowali się kupić wspomnianą produkcję i tym samym pomogli twórcom osiągnąć „niesamowity” kamień milowy. Deweloper podkreślił również, że cały zespół jest szczęśliwy, widząc zadowolonych z gry fanów.

Yoon Im – szef Gearbox Publishing San Francisco – poinformował natomiast, że sukces Remnant 2 przerósł oczekiwania wydawcy. Im podkreślił również, że najnowsza produkcja Gunfire Games to hit zarówno pod względem komercyjnym, jak i krytycznym, a firma jest „niesamowicie dumna” z deweloperów.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup Remnant 2

Na koniec warto przypomnieć, że Remnant 2 dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszą recenzją najnowszej produkcji studia Gunfire Games.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.