Resident Evil 2 trafi do PS Plus i Xbox Game Pass. Nie zapomnij odebrać tych dodatków za darmo

Resident Evil 2

Resident Evil 2 to bez wątpienia świetna gra. Tym bardziej miło, że już na dniach trafi zarówno do PS Plus, jak i do Xbox Game Pass. Z tej okazji warto przypomnieć o darmowych dodatkach, które można zgarnąć ze sklepów PlayStation oraz Xboxa.

Resident Evil 2 – darmowe DLC na Xboxy i PlayStation

Resident Evil 2 – zwiastun

Jak informowaliśmy już przedwczoraj, Resident Evil 2 wzmocni usługę PS Plus Extra i Premium. Co więcej, gra znalazła się również w styczniowej ofercie Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Możemy więc przypuszczać, że udany remake Capcomu znów zgarnie całką liczną bazę graczy. Dlatego też warto przypomnieć im o darmowych DLC, jakie znajdują się w sklepach Microsoftu i PlayStation.

Mówiąc konkretniej, chodzi o stroje Claire i Leona. Możemy odebrać za darmo skórki odzwierciedlające ich wygląd z oryginalnego Resident Evil 2, który pojawił się na rynku w 1998 roku:

Na koniec dodajmy, że Resident Evil 2 trafi do obydwóch abonamentów już 16 stycznia. Powyższe skiny na pewno sprawią, że fani oryginału odnajdą się w łatwiejszy sposób wobec unowocześnionej rozgrywki remake’u.

Źródło: PS Store, Xbox Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.