Edycja kolekcjonerska Resident Evil 4 już w Polsce. Za tyle to można wynająć kawalerkę w Warszawie

Resident Evil 4 Remake

Premiera Resident Evil 4 Remake zbliża się wielkimi krokami, bo odświeżone przygody Leona S. Kennedy’ego zadebiutują już 24 marca. Tymczasem do Polski trafiła edycja kolekcjonerska tej niezwykle wyczekiwanej gry. Jest absurdalnie drogo, ale chętni mogą już składać zamówienia.

Polska cena edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 4 Remake zwala z nóg

Resident Evil 4 edycja kolekcjonerska
Zawartość edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 4 Remake

Edycja kolekcjonerska Resident Evil 4 Remake jest już dostępna do kupienia w Polsce i w zasadzie na tym kończą się dobre wieści. Nieco mniej ciekawie robi się w momencie, kiedy przychodzi wspomnieć o cenie, ponieważ ta jest absurdalnie wysoka i wynosi aż 1999 zł. W naszym kraju sprzedaż tego wydania prowadzi wyłącznie sklep RTV EURO AGD.

Kup edycję kolekcjonerską Resident Evil 4 Remake

Przeczytaj też: Backtracking w grach

Kolekcjonerki gier z serii Resident Evil zawsze były drogie, ale przy okazji Resident Evil 4 Remake Capcom wkroczył na zupełnie nowy poziom. Za 2000 zł można już wynająć kawalerkę w Warszawie, ale mimo to z pewnością znajdą się chętni, którzy złożą zamówienie. Co by nie mówić, świat kolekcjonerów rządzi się swoimi prawami.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!