Aktorka z Resident Evil 4 Remake mierzy się z hejtem. Tysiące komentarzy krytykujących jej występ

Resident Evil 4 Remake Ada Wong

Aktorka użyczająca głosu postaci Ady Wong w Resident Evil 4 Remake została zmuszona do wyłączenia komentarzy w social media. Wszystko za sprawą hejtu, który wylał się na nią pod zdjęciami, na których pochwaliła się swoją rolą. Fani gry Resident Evil krytykują jej występ, mówiąc, że zniszczyła całą postać.

Hejt na aktorkę, która użyczyła głosu Adzie Wong w Resident Evil 4 Remake

Lily Gao to aktorka, która użyczyła głosu Adzie Wong w odświeżonej wersji gry Resident Evil 4. Lily na swoim profilu na Instagramie postanowiła pochwalić się swoją rolą. Pod zdjęciami jednak pojawiła się masa negatywnych komentarzy, a sama aktorka została zmuszona do zablokowania opcji komentowania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród komentarzy możemy przeczytać, że Lily Gao swoim występem „zniszczyła remake”, a fani gry nazywają jej występ w RE4 „najgorszym występem głosowym”. Poza negatywnymi opiniami można znaleźć też takie, które bronią aktorki.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Sytuacja może przypominać nieco historię Laury Bailey, czyli aktorki, która udzieliła głosu Abby w drugiej części The Last of Us. Na Laurę również wylał się hejt, jednak nie dotyczył występu, a historii bohaterki. A Wy jak oceniacie występ Lily Gao w Resident Evil 4 Remake?

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.