Resident Evil 4 Remake jest już na ostatniej prostej! Obędzie się bez opóźnień?

Resident Evil 4 Remake

Fani Resident Evil z pewnością czekają na remake czwartej odsłony cyklu. Wszystko wskazuje na to, że ten ukaże się bez żadnych opóźnień. Producent gry stwierdził bowiem, że jej rozwój jest już na ostatniej prostej.

Resident Evil 4 Remake w ostatniej fazie rozwoju. Wkrótce więcej szczegółów

Zwiastun Resident Evil 4 Remake

Nowe fakty dotyczące remake kultowego Resident Evil 4 poznaliśmy dzięki japońskiemu serwisowi Famitsu. Portal zapytał znanych deweloperów o ich plany oraz przewidywania na 2023 rok. Odpowiedzi na postawione pytania udzielił m.in. producent odświeżonej czwartej części serii popularnych horrorów, Yoshiaki Hirabayashi.

Z jego wypowiedzi dowiedzieliśmy się, że gra znajduje się w końcowej fazie rozwoju, a on i jego zespół przygotowują się do udzielenia nam większej ilości informacji na jej temat. Możemy więc mieć duże nadzieje, że planowany termin premiery tytułu na 23 marca 2023 roku zostanie dotrzymany.

Zobacz też: Najlepsze straszne gry

Wcześniej Resident Evil 4 Remake został sklasyfikowany przez ESRB, czyli amerykańsko-kanadyjską organizację zajmującą się przyznawaniem grom kategorii wiekowych. Tytuł otrzymał ocenę „Mature”, a decyzję tę uzasadniono występującymi w nim przemocą, krwią i nagością.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z