Resident Evil 4 Remake Separate Ways zapowiedziane! Klimatyczny trailer i data premiery na State of Play

Resident Evil 4 Remake Separate Ways

Wczorajsze wydarzenie PlayStation State of Play pełne było zapowiedzi mniejszych lub większych produkcji. Pośród tego nie zabrakło miejsca na coś, na co czekało wielu graczy, a mianowicie zapowiedź DLC do Resident Evil 4 Remake. Separate Ways nie dość, że zostało zaprezentowane, to jeszcze otrzymało oficjalną datę premiery!

Resident Evil 4 Remake Separate Ways z rychłą datą premiery

Zwiastun Resident Evil 4 Remake Separate Ways oraz Resident Evil 4 Remake VR Mode

Zgodnie z przewidywaniami niektórych osób, Resident Evil 4 Separate Ways zadebiutuje już 21 września 2023 roku. Mowa oczywiście o fabularnym rozszerzeniu, w którym gracze wcielą się w Adę Wong, a całość rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z podstawowej wersji gry.

Najnowsze (choć nieoficjalne) doniesienia wskazują, że Capcom miał rzekomo postawić na dodatkowe rozbudowanie fabuły względem oryginalnego wydania. Całość oczywiście poskutkuje nieco dłuższym czasem koniecznym do przejścia całej przygody.

Resident Evil 4 Remake Separate Ways Ada Wong
Resident Evil 4 Remake Separate Ways, Ada Wong

Warto też dodać, że producenci postanowili przypomnieć graczom o projekcie Resident Evil 4 Remake VR. Również otrzymał dodatkowy trailer, na końcu którego znalazła się informacja, że pozycja ta zadebiutuje już w „zimie”. Niestety, w kontekście tego projektu nie pojawiły się żadne nowe konkrety.

Przeczytaj też: Telefon do 800 zł

Kup Resident Evil 4 Remake

Wychodzi więc na to, że powód, aby powrócić do przygody w Resident Evil 4 Remake, pojawi się szybciej, niż niektórzy zakładali. Oby tylko dodatek utrzymał poziom, który wywindowany został przez podstawową wersję gry. Pozostaje więc czekać i trzymać kciuki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.