Resident Evil 4 Remake Separate Ways zapowiedziane! Klimatyczny trailer i data premiery na State of Play

Resident Evil 4 Remake Separate Ways

Wczorajsze wydarzenie PlayStation State of Play pełne było zapowiedzi mniejszych lub większych produkcji. Pośród tego nie zabrakło miejsca na coś, na co czekało wielu graczy, a mianowicie zapowiedź DLC do Resident Evil 4 Remake. Separate Ways nie dość, że zostało zaprezentowane, to jeszcze otrzymało oficjalną datę premiery!

Resident Evil 4 Remake Separate Ways z rychłą datą premiery

Zwiastun Resident Evil 4 Remake Separate Ways oraz Resident Evil 4 Remake VR Mode

Zgodnie z przewidywaniami niektórych osób, Resident Evil 4 Separate Ways zadebiutuje już 21 września 2023 roku. Mowa oczywiście o fabularnym rozszerzeniu, w którym gracze wcielą się w Adę Wong, a całość rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z podstawowej wersji gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najnowsze (choć nieoficjalne) doniesienia wskazują, że Capcom miał rzekomo postawić na dodatkowe rozbudowanie fabuły względem oryginalnego wydania. Całość oczywiście poskutkuje nieco dłuższym czasem koniecznym do przejścia całej przygody.

Resident Evil 4 Remake Separate Ways Ada Wong
Resident Evil 4 Remake Separate Ways, Ada Wong

Warto też dodać, że producenci postanowili przypomnieć graczom o projekcie Resident Evil 4 Remake VR. Również otrzymał dodatkowy trailer, na końcu którego znalazła się informacja, że pozycja ta zadebiutuje już w „zimie”. Niestety, w kontekście tego projektu nie pojawiły się żadne nowe konkrety.

Przeczytaj też: Telefon do 800 zł

Wychodzi więc na to, że powód, aby powrócić do przygody w Resident Evil 4 Remake, pojawi się szybciej, niż niektórzy zakładali. Oby tylko dodatek utrzymał poziom, który wywindowany został przez podstawową wersję gry. Pozostaje więc czekać i trzymać kciuki.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.