Resident Evil 4 Remake VR staje się faktem! Odświeżony horror od Capcomu z zupełnie innej perspektywy

Resident Evil 4 Remake VR

PlayStation Showcase poza dostarczeniem wielu zapowiedzi gier, które wkrótce trafią na PlayStation 5 zapewnił także przypływ nowych propozycji dla posiadaczy sprzętu PS VR2. Jedną z takich sugestii jest wyczekiwany przez wielu tryb, do jednego z najpopularniejszych remake’ów 2023 roku. Chodzi oczywiście o Resident Evil 4 Remake VR!

Capcom przypomina graczom o Resident Evil 4 Remake VR

Resident Evil 4 Remake VR – trailer

Capcom postanowił wykorzystać PlayStation Showcase i zaprezentował światu, jak w akcji prezentuje się Resident Evil 4 Remake VR, czyli wydanie odświeżonej historii Leona Kennedy’ego na PS VR2. Udostępniony trailer zawiera kilka efektownych ujęć przedstawiających akcję gry z perspektywy pierwszoosobowej.

Niestety, na ten moment nie dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie perspektywa pierwszoosobowa zawita do dzieła Capcomu, jednak pozostaje mieć nadzieję, że nie trzeba będzie na to zbyt długo czekać.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Na koniec warto podkreślić, że Resident Evil 4 Remake VR zostanie udostępniony zupełnie za darmo w ramach aktualizacji dostępnej dla posiadaczy PlayStation 5 i PS VR2. To się dopiero nazywa miły gest!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.