Resident Evil 9 będzie grą z otwartym światem? Ciekawe przecieki na temat nowej odsłony serii

Resident Evil 9 Apocalxpse

Temat Resident Evil 9 co jakiś czas przewija się przez branżę gier. Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji i przecieków na temat następnej odsłony kultowej serii. Tym razem do sieci trafiła ciekawa informacja sugerująca, że dziewiąta odsłona Resident Evil może być grą z otwartym światem.

Nowe przecieki na temat Resident Evil 9 sugerują grę z otwartym światem

Znany insider o pseudonimie Dusk Golem dotarł do informacji jakoby Resident Evil 9 oraz Monster Hunter Wilds były grami stawiającymi na otwarty świat. Jakkolwiek taki zabieg wydaje się naturalny względem Monster Huntera, tak w przypadku serii Resident Evil byłaby to odważna zmiana.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcje z cyklu Resident Evil znane są z liniowego podejścia do rozgrywki. Implementacja otwartego świata byłaby więc dla serii rewolucją. W zasadzie taki zabieg mógłby nawet odmienić cały gatunek survival horrorów.

Warto wspomnieć o tym, że póki co Capcom oficjalnie nie wspomniał jeszcze o Resident Evil 9. Biorąc jednak pod uwagę ogromny sukces, jaki osiągają kolejne odsłony serii, wydanie dziewiątej części wydaje się kwestią czasu.

A Wy jak sądzicie, otwarty świat w Resident Evil to dobry pomysł? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: WCCF Tech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.