Resident Evil Re:Verse wciąż żyje. Gra została oceniona na kolejną platformę

Resident Evil Re:Verse

Resident Evil Re:Verse miało być częścią Resident Evil Village, ale wszyscy wiemy, jak wyszło. Multiplayerowy spin-off kultowej serii horrorów doczekał się prywatnej bety, która niestety nie została przyjęta przez graczy zbyt dobrze. W napływie kiepskich opinii Capcom zdecydował się wyciągnąć wtyczkę i wrócił do prac nad tytułem. Problem w tym, że od dłuższego czasu na temat Re:Verse było niezwykle cicho. Teraz jednak gra została oceniona na kolejną platformę, co wskazuje, że projekt nie został porzucony i prędzej czy później trafi na rynek. A to już coś!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Prace nad Resident Evil Re:Verse wydają się trwać

Resident Evil Re:Verse na platformę Google Stadia zostało ocenione w Europie przez system PEGI. To pierwsza aktualizacja dotycząca tej produkcji od niemal roku — niektórzy gracze sądzili, że ostatecznie nic z tego nie wyjdzie, ale wygląda na to, że Capcom jednak stale rozwija swoją grę i przygotowuje się do jej premiery.


Przeczytaj też: W Left 4 Dead mogło zabraknąć zombie

Przedwczoraj „roczek” obchodziło Resident Evil Village, więc być może Capcom już wkrótce wypowie się na temat Re:Verse. Oficjalna strona gry wskazuje na termin premiery w 2022 roku, ale żadnej konkretnej daty. Resident Evil Re:Verse zmierza na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Google Stadia. Czekacie jeszcze na tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.