Respawn Entertainment ma pracować nad nową grą single-player z uniwersum Star Wars

Star Wars Battlefront 2

Szykuje się, że wkrótce będziemy świadkami kolejnej zapowiedzi gry z cyklu Star Wars. Nad tą ma bowiem już pracować studio Respawn. Następna produkcja studia z uniwersum również ma być pozycją single-player.

Respawn pracuje nad kolejną grą Star Wars?

Znany insider – Tom Henderson – odniósł się ostatnio do komentarza jednego z użytkowników Twittera. Odparł w nim, że EA raczej nie przygotowuje Star Was: Battlefront 3.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednakże fani cyklu być może wcale nie będą musieli być zawiedzeni tą informacją. Dziennikarz dodał bowiem, że Respawn Entertainment ma już za to pracować nad nową grą osadzoną w świecie Star Wars. Produkcja ta ma skupiać się na kampanii dla jednego gracza.

Niestety na razie nie wiemy wiele więcej na temat tego projektu. Henderson ma go jednak w najbliższym czasie opisać bardziej szczegółowo.

Tymczasem przypomnijmy, że ostatnia gra Respawn z uniwersum Star Wars – Jedi: Ocalały – ukazała się na rynku w kwietniu 2023 roku. Tytuł ten mierzył się początkowo z poważnymi problemami technicznymi, co odbiło się na jego odbiorze wśród graczy.

Źródło: Twitter / Tom Henderson

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.