Heroes of the Storm przywrócone do życia. Moderzy stworzyli własną wersję gry na silniku StarCrafta 2

Resurgence of the Storm

Heroes of the Storm przez lata stanowiło ciekawą alternatywę dla League of Legends. Niestety, w 2022 roku Blizzard ogłosił koniec wsparcia – dalsze granie było możliwe, jednak społeczność mogła zapomnieć o nowej zawartości. Niektórzy fani nie mogli pogodzić się z losem produkcji i postanowili przenieść zapomniane MOBA na silnik StarCrafta 2. Po trwających cztery lata pracach darmowa modyfikacja ujrzała światło dzienne.

Resurgence of the Storm – duchowy następca Heroes of the Storm dostępny do pobrania

Resurgence of the Storm – zwiastun premierowy

Aktualnie gracze mogą wybierać spośród 15 bohaterów, wliczając w to zarówno tych doskonale znanych, jak i zupełnie nowych (Selendis i Talandar). Twórcy modyfikacji zamierzają dodać jak najwięcej grywalnych postaci. W pierwszej kolejności możemy spodziewać się Genna Szarogrzywego, Jasnoskrzydłej, Li-Ming oraz Muradina.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak zaznaczają autorzy, Resurgence of the Storm nie zastąpi w pełni Heroes of the Storm. Przywrócenie wszystkich funkcji nie było możliwe z uwagi na ograniczenia StarCrafta 2.

Jest to mod do StarCrafta 2, więc części rzeczy nie da się zrobić. Niektóre modele i umiejętności nie mogą zostać stworzone od zera bądź przeprotowane. Co najważniejsze, nie ma opcji szybkiego używania zdolności (Quick Cast), wszyscy korzystają z trybu On Release.

Resurgence of the Storm Team

Przeczytaj także: Najlepszy projektor do domu

Pełna lista zmian oraz opisy nowych bohaterów dostępne są w udostępnionym przez twórców dokumencie. Zespół odpowiedzialny za Resurgence of the Storm apeluje także o wsparcie finansowe, co pozwoli na dalsze rozwijanie projektu.

Źródło: Gamesradar

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.