Retro Fighters przedstawia nowy kontroler bezprzewodowy dla oryginalnego Xboxa

Retro Fighters Hunter kontroler

Retro Fighters wydało niedawno kontroler, który może być gratką dla fanów oryginalnego Xboxa. Chodzi o unowocześnionego pada Hunter, który bezprzewodowo współpracuje z pierwszą konsolą Microsoftu. Poza tym kontroler jest także kompatybilny z PC i Nintendo Switch.

Kontroler Hunter – premiera

Retro-Fighters-Hunter
Retro Fighters Hunter

Retro Fighters jest brandem, który zgodnie z nazwą zajmuje się produkcją sprzętu dla fanów klasyki. Ostatnio do oferty firmy trafiła kolejna ciekawa pozycja, czyli kontroler Hunter.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że działa on bezprzewodowo wyłącznie z oryginalnym Xboxem z 2001 roku i nie oferuje wsparcia dla Xboxa One ani Xboxów Series X|S. Rzecz jasna wykorzystuje on do tego celu specjalny konwerter, który przed rozpoczęciem zabawy trzeba wpiąć w port konsoli.

Poza tym pad posiada też port ładujący USB-C oraz jest kompatybilny z PC oraz Switchem. W przypadku platformy Nintendo także korzystamy z dołączonego adaptera USB, a gra jest możliwa tylko wtedy, gdy sprzęt jest zadockowany.

Kontroler Hunter jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej producenta, gdzie kosztuje 44,99 dolarów (ok. 182 zł). Niestety wygląda na to, że dostawa do Polski nie jest możliwa. Polskim fanom pozostaje więc bezpośredni kontakt ze sklepem lub znalezienie pada na serwisach aukcyjnych, które mogłyby go wysłać do naszego kraju.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.