Jest kadr z filmu Return to Silent Hill. Tak będzie wyglądał Piramidogłowy

Return to Silent Hill

Return to Silent Hill jest częścią planu Konami na ożywienie marki. Właśnie ujawniono ciekawy kadr z filmu, który przedstawia Piramidogłowego. Kultowy antybohater wygląda naprawdę ciekawie.

Wygląd Piramidogłowego w Return to Silent Hill ujawniony

Return-to-Silent-Hill-Piramidogłowy
Piramidogłowy w Return to Silent Hill

Return to Silent Hill podobno ma pojawić się jeszcze w 2024 roku. Portal Variety potwierdził, że film zostanie zaprezentowany na festiwalu w Cannes.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Portal ujawnił też bardzo ciekawy kadr. Prezentuje on Piramidogłowego – głównego antybohatera z Silent Hill 2, na którym to bazuje produkcja filmowa.

Trzeba przyznać, że wygląda on ciekawie. Na pewno może podobać się fanom, którzy mają dosyć wygórowane oczekiwania.

Return to Silent Hill to trzeci film we franczyzie. Pierwszy powstał w 2006 roku i był całkiem udany, ale jego następca z 2012 roku niezbyt przypadł wszystkim do gustu i szybko został okrzyknięty klapą.

Reżyserią ponownie zajmie się Christophe Gans, który wcześniej odpowiadał za pierwowzór sprzed 18 lat. Miejmy nadzieję, że uda mu się dostarczyć fanom niezapomnianych wrażeń.

Źródło: Variety

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.