Returnal oficjalnie na PC! Kolejna popularna produkcja Sony trafi na komputery osobiste

Returnal Selene

Plotki na temat debiutu Returnal na PC krążyły po sieci od pewnego czasu. Mimo tego do tej pory Sony nie zdecydowało się oficjalnie zapowiedzieć tej premiery. Ostatecznie przed startem oficjalnego wydarzenia The Game Awards 2022 Japończycy postanowili podzielić się ze światem dobrymi wiadomościami!

Przecieki dotyczące premiery Returnal na PC się potwierdziły podczas The Game Awards 2022

Returnal — zapowiedź wersji na PC

Przed rozpoczęciem oficjalnego wydarzenia The Game Awards ogłoszono, że niebawem Returnal zawita na PC. Tym samym produkcja ta dołączy do całkiem pokaźnego grona ekskluzywnych produkcji Sony, które staną się dostępne dla posiadaczy „blaszaków”.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Niestety, to jedyne informacje, które otrzymaliśmy. W kwestii daty premiery Returnal na PC wiadomo jedynie, że będzie ona mieć miejsce w pierwszych miesiącach 2023 roku, więc zainteresowani prawdopodobnie nie będą musieli długo czekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.