Premierowy zwiastun Ride 5 i porównania do poprzedniej części. Fani są rozczarowani grafiką

Ride 5

Włoski zespół Milestone od wielu lat dostarcza odbiorcom gry motocyklowe. Już jutro na konsolach najnowszej generacji oraz komputerach osobistych zadebiutuje Ride 5. W sieci pojawił się premierowy zwiastun, a gracze porównują najnowszą odsłonę tytułu do poprzedniej części.

Pojawił się premierowy zwiastun Ride 5. Fani porównują grę do Ride 4

Zwiastun Ride 5

W sieci właśnie pojawił się najnowszy premierowy zwiastun Ride 5. Już jutro produkcja zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a także na PC. Fanów serii niepokoi jednak pewien aspekt związany z nadchodzącym tytułem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Porównanie Ride 4 i Ride 5

Jak się okazuje, według wielu graczy Ride 5 wygląda niemalże identycznie jak poprzednia część serii – a może nawet gorzej. Fani zwracają uwagę między innymi na wyraźny brak postępu graficznego pomiędzy najnowszą i ostatnią odsłoną oraz na oświetlenie, które w ich opinii prezentuje się „płasko”. Z drugiej strony jednak, oceny krytyków w serwisie OpenCritic są całkiem pozytywne (7,9/10), a recenzenci chwalą ulepszony tryb kariery.

Zobacz też: Ranking procesorów

Choć gracze mogą nie być szczególnie zadowoleni z grafiki w Ride 5, pozytywne opinie mogą zachęcić część fanów do zakupu tytułu. Na koniec jeszcze raz przypominamy, że gra zadebiutuje już 25 sierpnia 2023 (jutro) na konsolach PS5, Xbox Series X|S oraz na PC.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.