Ring of Pain do odebrania za darmo w Epic Games Store

Ring of Pain

Dla wielu ludzi czwartek to taki mały piątek, a dla graczy czwartek to czas rozdawnictwa w sklepie Epic Games. W tym tygodniu do rąk graczy trafia produkcja Ring of Pain. Fani gier typu roguelike mogą zacierać ręce, bo tytuł jest naprawdę warty uwagi.

REKLAMA

Darmowe Ring of Pain od Epic Games Store

Zwiastun Ring of Pain

Ring of Pain to bardzo ciekawa mieszanka dungeon crawlera, roguelika oraz karcianki. Akcja gry rozgrywa się w świecie, który dziełem psychiki głównego bohatera. Uwagę na pewno przykuwa oprawa graficzna, która nadaje całej produkcji bardzo specyficznego, czasem niepokojącego, klimatu.

Ring of Pain będzie do odebrania za darmo do czwartku, 1 września do godziny 17:00. W kolejnym tygodniu Epic Games udostępni bezpłatnie trzy pozycje: Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, Submerged: Hidden Depths oraz pakiet Armazillo do Knockout City.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!