Riot anuluje MMORPG League of Legends, jeżeli „nie będzie wystarczająco dobre”

League of Legends

Społeczność MMORPG zawsze ma przed sobą jakiś tytuł, który w ich oczach zbawi ten przepełniony problemami gatunek. Jeżeli nie zrobi tego Ashes of Creation, następną próbę podejmie tajemniczy projekt Riot Games. Biorąc jednak pod uwagę ostatnią wypowiedź producenta, League of Legends MMO może w ogóle nie trafić na rynek.

Niepewna przyszłość League of Legends MMO

Podczas krótkiego wywiadu z Kanonem, producent MMORPG Riot Games, Greg „Ghostcrawler” Street, mówił o swoim doświadczeniu z gatunkiem, przygodzie z World of Warcraft i Final Fantasy XIV oraz przyszłości jego własnej gry. Docenił fakt, że nie jest mu narzucana żadna presja ze strony Riotu, a zapytany o budżet odpowiedział:

Riot anuluje tę grę, jeżeli nie będzie wystarczająco dobra. Powodem anulowania może być jej jakość, ale nie koszt produkcji.

Greg Street, Executive Producer League of Legends MMO

Przeczytaj też: Jaki gimbal do telefonu wybrać

Riot Games na pewno nie chce stracić pieniędzy na tym projekcie, ale mocno też na nim nie polega. Fani MMORPG powinni być zadowoleni, że zespół Streeta zdaje się mieć dużo swobody i nie muszą martwić się o budżet czy presję czasu, realizując swoje pomysły. Jeżeli jednak nie uda im się spełnić oczekiwań wydawcy, gra może nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z