Rise of Industry za darmo w Epic Games Store

Rise of Industry

Już dziś możemy odebrać za darmo kolejną w Epic Games Store. Tym razem jest to Rise of Industry – ekonomiczna strategia przygotowana przez Dapper Penguin Studios. Produkcja pozostanie darmowa przez tydzień.

Rise of Industry za darmo

Zwiastun Rise of Industry

Epic Games Store przyzwyczaił nas już do darmowego rozdawania gier. Zgodnie z prowadzoną akcją sklepu, w tym tygodniu za darmo odbierzemy strategię Rise of Industry. Produkcja oferuje nam możliwość zostania biznesmenem, który musi zbudować swoje „imperium” działające w jednej z dostępnych branż.

Zobacz też: Tablet do rysowania – najlepsze modele

Rise of Industry pozostanie darmowe do 9 marca do godziny 16:59. Tego samego dnia od godziny 17:00 będziemy mogli odebrać kolejną „darmówkę” przygotowaną dla nas przez Epic Games Store, czyli Call of the Sea.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2461 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.