Rise of Industry za darmo w Epic Games Store

Rise of Industry

Już dziś możemy odebrać za darmo kolejną w Epic Games Store. Tym razem jest to Rise of Industry – ekonomiczna strategia przygotowana przez Dapper Penguin Studios. Produkcja pozostanie darmowa przez tydzień.

REKLAMA

Rise of Industry za darmo

Zwiastun Rise of Industry

Epic Games Store przyzwyczaił nas już do darmowego rozdawania gier. Zgodnie z prowadzoną akcją sklepu, w tym tygodniu za darmo odbierzemy strategię Rise of Industry. Produkcja oferuje nam możliwość zostania biznesmenem, który musi zbudować swoje „imperium” działające w jednej z dostępnych branż.

Zobacz też: Tablet do rysowania – najlepsze modele

Rise of Industry pozostanie darmowe do 9 marca do godziny 16:59. Tego samego dnia od godziny 17:00 będziemy mogli odebrać kolejną „darmówkę” przygotowaną dla nas przez Epic Games Store, czyli Call of the Sea.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!