Gracze krytykują grafikę Rise of the Ronin. „Wygląda na naprawdę świetną grę na PS3”

Rise of the Ronin

Rise of the Ronin debiutuje już na dniach, więc Sony przygotowuje sporo materiałów reklamowych z gry. Jeden z nich niestety nie przypadł jednak graczom do gustu. Poszło mianowicie o oprawę graficzną najnowszej produkcji Team Ninja.

Krytyka grafiki w Rise of the Ronin

Powyższy klip to krótki filmik, który prezentuje jedną z mechanik w Rise of the Ronin. Tyle wystarczyło, aby niektórzy gracze odnieśli się w komentarzach do oprawy graficznej gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

I tak w powyższej sekcji znalazło się kilka odniesień, które porównują Rise of the Ronin do gry z czasów PS3. Część komentujących wprost stwierdza także, że „nie wygląda to dobrze”.

Naturalnie nie brakuje również odniesień do next-genowej technologii, której – zdaniem niektórych oceniających – nie uświadczymy w najnowszej produkcji Team Ninja. Trzeba przyznać, że jest w tym trochę racji, choć w grach tego pokroju raczej chodzi o gameplay jako całość, a nie o jak najlepsze wrażenia wizualne za wszelką cenę.

Cóż, pozostaje liczyć, że oprawa graficzna jednak wystarczy, aby wszyscy mogli cieszyć się z Rise of the Ronin. Team Ninja udowodniło bowiem, że swoimi poprzednimi dziełami zasługuje na kredyt zaufania.

Przypomnijmy, że gra trafi na rynek już 22 marca. Zagrają w nią wyłącznie posiadacze konsol PS5.

Źródło: Twitter / PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.