Rise of the Ronin na pierwszych recenzjach! Jest dobrze, ale mogło być lepiej

Rise of the Ronin recenzje

Kolejny exclusive PS5 debiutuje już niebawem. Team Ninja przedstawi nam swoją następną produkcję, czyli Rise of the Ronin. Pierwsze recenzje tej gry są już dostępne w sieci.

Pierwsze recenzje Rise of the Ronin

Zwiastun Rise of the Ronin

Nadszedł więc dzień udostępnienia pierwszych recenzji Rise of the Ronin. W serwisie Metacritic gra cieszy się na razie średnią ocen wynoszącą 76, a na OpenCritic poleca ją 57% krytyków.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zaczynając od plusów, recenzenci ocenili nawet, że to najbardziej przystępna i ambitna gra, jaką Team Ninja do tej pory stworzyło. Produkcja ta ma stać niemal obok perfekcji, co na pewno świadczy o tym, że da się przy niej świetnie bawić. Walka ma być dopracowana, a postacie przyjemne do poznania.

Jest jednak sporo minusów, które nieco komplikują sprawę poprawnej weryfikacji Rise of the Ronin. Tutaj mowa m.in. o nieintuicyjnej walce i sterowaniu, nudnej zawartości otwartego świata czy powtarzających się misjach. Ponadto dubbing oraz scenariusz gry są zdaniem recenzentów „niezdarne”.

Przykładowe recenzje Risen of the Ronin:

  1. PlayStation Universe – 9,5/10
  2. Gamereactor UK – 8/10
  3. God is a Geek – 8/10
  4. Eurogamer – 4/5
  5. Game Rant – 4/5
  6. IGN – 7/10
  7. GameSpot – 7/10
  8. GamesRadar+ – 3,5/5
  9. VGC – 3/5
  10. GamingBolt – 6/10

Jak więc widać, odbiór gry wśród najbardziej popularnych portali był dosyć mieszany, czego raczej większość z nas się nie spodziewała. Tymczasem przypomnijmy, że Rise of the Ronin zadebiutuje już 22 marca 2024 roku.

Źródło: MetaCritic, OpenCritic

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.