Rise of the Ronin może być jedną z największych gier na PS5! Znamy wagę produkcji i datę spadku embargo na recenzje

Rise of The Ronin Kot

Marzec 2024 roku stać będzie pod znakiem przynajmniej dwóch bardzo głośnych premier — Dragon’s Dogma 2 i Rise of the Ronin. Druga z tych produkcji od pierwszych zapowiedzi jawi się jako coś idealnego wręcz dla osób, które dały się porwać temu, co oferowało Ghost of Tsushima od Sucker Punch. W oczekiwaniu na ten debiut dowiedzieliśmy się szczegółów związanych z rozmiarem gry oraz embargo, jakie zostało nałożone na recenzentów.

Rise of the Ronin — informacje na temat rozmiaru gry oraz terminów związanych z embargo

Rise of the Ronin
Rise of the Ronin

Zgodnie z przekazywanymi informacjami preload Rise of the Ronin ma być dostępny od 15 marca 2024 roku, a więc na tydzień przed oficjalną premierą. Wraz z tym zostanie dołączona aktualizacja do wersji 1.001.001, która będzie preinstalowana dla tych, którzy zdecydowali się złożyć zamówienia przedpremierowe. Wszystkie funkcje wprowadzane w ramach tej łatki powinny być wprowadzone bliżej premiery, czyli 22 marca 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dowiedzieliśmy się także, iż tytuł zajmie całkiem sporo miejsca, bo z sieci PS Network trzeba będzie pobrać 96,343 GB danych. Będzie to więc jedna z największych gier na PS5, a to oznacza, że osoby z mniejszą przestrzenią dyskową muszą przed ściągnięciem Rise of the Ronin zrobić małe porządki.

Rise of the Ronin – gameplay

Pojawiły się także wieści dotyczące embargo na recenzje i w tym przypadku okazuje się, że na nie trzeba będzie czekać niemalże do samej premiery. Według podawanych wieści teksty recenzentów powinny pojawić się dokładnie w czwartek, 21 marca 2024 roku na kilka godzin przed debiutem Rise of the Ronin. Pierwsze wrażenia zaś będzie można publikować już na początku przyszłego tygodnia.

Niektórzy mogą być zdziwieni tym, jaki czas embargo zostało nałożone przez Sony, kontrastuje to dość mocno z wydanym ostatnio Final Fantasy VII Rebirth. Mimo wszystko warto czekać i liczyć, że Team Ninja dowiezie nam świetną grę, która warta będzie naszej uwagi.

Źródło: Twisted Voxel

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.